Scroll to top

İngilizce Dil Kursu

Dil Kursu Programı 1: Gazi Ünsal İngilizce Eğitim Metodolojisi 

GAZİ ÜNSAL METODOLOJİSİ İLE İNGİLİZCE DİL DERSLERİ
 
biblioteka ezber bozuyor! İngilizce dil bilgisi kitabını elinizden alıyor ve sizin beyninize işliyoruz! (Grammer not in the hand, but in the head and you will never forget!)
 
Gazi Ünsal’ın yöntemi ile, İngiliz Filolojisi veya İngilizce Öğretmenliği mezunu, İngilizce öğretmenlerimizle dil bilgisi sorununuzu çözüyoruz ve sizi İngilizce konuşturuyoruz.

Yeni dönem grup planlamasına göre açılacak grubun detayları şöyledir:

  • Salı – Çarşamba akşamları 18.30-21.30 arası yapacaktır.
  • Derslere başlama tarihi: 04 Şubat 2020 Salı 18.30’dur.
  • Gruplara son kayıt tarihi: 03 Şubat 2020 Pazartesi günüdür.

Bilgi ve  kayıt için: biblioteka’yı (Tel:0212 251 71 88) arayabilirsiniz. (biblioteka, hafta içi 13.30-21.30 ve cumartesi günleri 13.30-18.00 saatleri arası açıktır.)  

Dil Kursu Programı 2: Etimolojik İngilizce Eğitim Programı

İngilizce kelime bilgimi geliştirmek ve TOEFL, IELTS, YDS, Yüksek Lisans, Doktora,..vs. dil sınavlarında yüksek puan almak istiyorum; İngilizce gazete, dergi, roman okumak istiyorum, sözcük hazinemi arttırmak için pratik ve etkin bir yol var mıdır diyorsanız bize başvurun.

İngilizce dilindeki sözcüklerin %50’si direkt yada dolaylı olarak Latince kaynaklıdır; kalan %50’sinin de büyük bir kısmı Eski Yunanca ve Anglo Sakson dillerinden gelmektedir. Bu program sayesinde, İngilizce sözcükleri Türkçe anlamları ile beraber ezberleme gibi zor ve sınırsız zahmete son veriyoruz. İngilizce kelimeleri, Latince, Eski Yunanca ve Anglo Sakson ön ek (prefix), kök (root) ve son ek (suffix) inceleme yöntemi ile hayatınızda hiç karşılaşmamış olduğunuz kelimelerin anlamlarını çözeceksiniz.Okuduğunuz metinleri kolayca anlayabileceksiniz.
Eğitmenimiz, İstanbul Üniversitesi Latin Dilleri ve Edebiyatı mezunu, Bilgi Üniversitesi Latince Öğretim Üyesi, Özel Galileo Galilei İtalyan Lisesi Latince Öğretmeni Ayça Güzel’dir.
Detaylı bilgi için; hafta içi 13.30-21.30 ve cumartesi günleri 13.30-18.30 saatleri arası 0212 251 7188 aramalarını rica ediyoruz. Önceden ödemesini yapanlara kesin kayıt yapılacaktır.

Dil Kursu Programı 3: Ören Yeri Anlatım Grubu/ Genel Konuşma Grubu/ TABU Oyun Grubu

İngilizce kelime bilgimi geliştirmek ve bolca konuşma pratiği yapmak istiyorum, diyorsanız bize başvurun: Turizm İngilizcesi – ören yeri anlatımları, genel İngilizce konuşma grupları ve Tabu-Scrabble oyun grupları olarak çeşitli kriterlerde İngilizce pratik grupları açılmaktadır. 

Turizm İngilizcesi-Ören Yeri Anlatım Grupları: Özellikle TUREB’in turist rehberleri için açtığı rehberlik kokartını alabilmek için; yada turlar sırasında rahat anlatım yapabilmek isteyen katılımcılar için hazırlanmış bir programdır.

Genel Konuşma Grupları: Günlük konuşma pratiğini geliştirmek isteyenlere yönelik olarak hazırlanan program kendi içinde farklı seviyelerdeki gruplara hitap etmektedir. 2 ile 6 kişi arasında oluşan gruplarla yapılan derslerde hedef konuşma pratiğini geliştirmek ve kelime hazinesini genişletmektir.

TABU- SCRABBLE Oyun Grupları: İngilizce TABU ve SCRABBLE oynayarak hem kelime hazinenizi geliştirin hem de eğlenin. Grup planlamalarında kendi arkadaş grubunuzla da gelip denetmen eğitmen eşliğinde oyun oynayarak dil pratiği yapabilirsiniz.