Scroll to top

Hakkımızda

Sizin için sımsıcak bir mekan yarattık…
Uzun bir hazırlık dönemi ve heyecanlı bir bekleyişin ardından biblioteka, 1 Eylül 2005’te sizlere merhaba dedi.
İstanbul’un en önemli merkezlerinden birinde, Beyoğlu’nda düşlediğimiz mekânı yarattık. Bundan böyle seminer, konferans, toplantı, sergi gibi organizasyonlarınız için sizlere yeni bir buluşma noktası öneriyoruz.

Etkinlikleriniz için gereksinim duyacağınız teknik donanıma sahip salonlarımız yüksek kalite, rahatlık ve sıcaklığı aynı anda sunuyor… “Buluşma noktası…” sloganıyla kendini tanımlayan biblioteka, özenli dokunuşlarla oluşturulan mimari dokusu ve zevkli dekorasyonuyla misafirlerini karşılamaya hazır…

biblioteka’da dostlarınızla birlikte gurup oyunları oynayarak keyifli bir öğleden sonra geçirebileceğiniz gibi, şömineli odamızda köpüklü bir kahve eşliğinde sohbet edebilirsiniz.
Yüz yüze iletişimimizin giderek azaldığı günümüzde yeni bir paylaşım mekânına sahip olmanın ayrıcalığını biblioteka’da yaşayacaksınız.

Çeşitli Dillerde Kurslar

biblioteka yaptığı organizasyon ve etkinliklerin yanı sıra düzenlediği gelişim seminerleri ile dikkat çekmektedir. Ayrıca İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca dillerinin yanı sıra nadir bulunan dillere (Portekiz Portekizcesi, Brezilya Portekizcesi, Katalanca, Norveççe, Fince, İsveççe, Danca(Danimarka Dili), Bulgarca, Rusça, Çince, Farsça, Hintçe, Arapça, Endonezce (Endonezya Dili), Malayca(Malezya Dili),…vb. yönelik olarak düzenlediği eğitim çalışmaları ile tanınmaktadır. Ayrıca yabancılar için Türkçe kursları  düzenlemektedir. Dil kursları, ana dili o dil olan eğitmenler tarafından verilmektedir.

HATIRLATMA: Nadir bulunan ve öğrenmeyi istediğiniz her dil için, sizlere eğitim imkanı tanımak için çalışıyoruz, sizin istediğiniz bir dilde özel ders yada kendiniz tarafından planlanan özel bir grup için ders talebiniz için  de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 (212) 252 71 88
Anadolu Sk, No:23/6-5-1
Beyoğlu, İstanbul

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir