Scroll to top

Dil Kurslarımız/Diğer Diller

*ENDONEZCE (BAHASA) DİL KURSLARI:

Ana dili Endonezce olan eğitmen eşliğinde, Online Başlangıç Seviyesi Endonezce dil kursu açılacaktır. Son kayıt tarihi  30 Mart 2021 Salı günüdür.Derslerin gün planlaması Nisan’ın ilk haftası yapılacak olan demo dersinde belirlenecektir. Bilgi almak için; hafta içi 10.00-18.00 saatleri arası 0212 252 7188 nolu telefondan yada bibliotekaistanbul@outlook.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

*DANCA DİL KURSLARI:

Ana dili Danca olan eğitmen eşliğinde, Online Başlangıç Seviyesi Danca dil kursu açılacaktır. Son kayıt tarihi  13 Nisan 2021 Salı günüdür. Derslerin gün planlaması yapılacak olan demo dersinde belirlenecektir. Bilgi almak için; hafta içi 10.00-18.00 saatleri arası 0212 252 7188 nolu telefondan yada bibliotekaistanbul@outlook.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

*ÇEŞİTLİ DİLLERDE KURSLAR

biblioteka yaptığı organizasyon ve etkinliklerin yanı sıra düzenlediği gelişim seminerleri ile dikkat çekmektedir. Özellikle nadir bulunan dillere (Portekiz Portekizcesi, Brezilya Portekizcesi, Katalanca, Norveççe, Fince, İsveççe, Danca(Danimarka Dili), Bulgarca, Rusça, Çince, Farsça, Hintçe, Arapça, Endonezce(Endonezya Dili), Malayca(Malezya Dili),…vb. yönelik olarak düzenlediği eğitim çalışmaları ile tanınmaktadır. Ayrıca yabancılar için Türkçe kursları  düzenlemektedir. Dil kursları, ana dili o dil olan eğitmenler tarafından verilmektedir.
HATIRLATMA;Nadir bulunan ve öğrenmeyi istediğiniz her dil için, sizlere eğitim imkanı tanımak için çalışıyoruz, sizin istediğiniz bir dilde özel ders yada kendiniz tarafından planlanan özel bir grup için ders talebiniz için  de bizimle iletişime geçebilirsiniz!