Cumartesi-Pazar günleri, İstanbul’daki etkinlikler kısaca şöyledir.

Vizyona Yeni Giren Filmler

  • Alexander ve Berbat, Korkunç, Hiç İyi Değil, Çok Kötü Bir Gün!
  • Deniz Seviyesi
  • Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu
  • Kirli Para
  • Olur Olur Bal Gibi Olur!
  • On Yılda Bir “İnşaat” 2
  • Serena
  • Tarzan
  • Unutma Beni İstanbul
  • Yıldızlararası

Vizyondakiler: Annabelle, Arı Maya, Aşkın Halleri, Azazil: Düğüm, Birleşen Gönüller, Dabbe 5: Zehr-i Cin, Deniz Seviyesi , EjderhanıNasıl Eğitirsin2, Fury, İncir Reçeli 2, Kayıp Kız, Kikoriki: Yenilmez Takımı, Nergis Hanım, New York’a Hoşgeldiniz!, Oflu Hocanın Şifresi, Pek Yakında, Pıtırcık Tatilde, Pompeii, Sabit Kanca 2, Sihirli Ayışığı, Sivas, Unutursam Fısılda, Yargıç,

07 KASIM Cumartesi Günü tüm İstanbul’da var olan etkinlikler şöyledir:

  • KABARE-İ.B.B. Şehir Tiy. Ümraniye Sahnesi
  • İSTANBUL EFENDİSİ-İ.B.B. Şehir Tiy. Kağıthane Sadabat Sahnesi
  • LEYLA’NIN EVİ-Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
  • PARA-İ.B.B. Şehir Tiy. Fatih Reşat Nuri Sahnesi
  • LYSISTRATA “KADINLAR DA SAVAŞIRSA”-İ.B.B. Şehir Tiy. Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi
  • MÜZİKSİZ EVİN KONUKLARI-Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon
  • KAFKAS TEBEŞİR DAİRESİ-Zorlu Center PSM Drama Sahnesi
  • AYRILIK-Akatlar Kültür Merkezi
  • YOLCU-İ.B.B. Şehir Tiy. Gaziosmanpaşa Sahnesi
  • ÜST KATTAKİ TERÖRİST-ikincikat Karaköy
  • DÖVÜŞ GECESİ-Dot
  • KERBELA (İ.B.B.)-İ.B.B. Şehir Tiy. Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi
  • ÖLÜ ADAMIN CEP TELEFONU-İ.B.B. Şehir Tiy. Kadıköy Haldun Taner Sahnesi
  • SINIR İHLALİ-sekizincikat
  • MEZARSIZ ÖLÜLER-Gri Sahne
  • BAVUL-Caddebostan Kültür Merkezi
  • 2’Sİ 1 ARADA-Kozyatağı Kültür Merkezi
  • ÜSTÜ KALSIN-Maya Cüneyt Türel Sahnesi
  • BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YILLARDA-Müjdat Gezen Tiyatrosu
  • YÜZYILLIK AŞK-İstanbul Modern
  • SOUL STUFF-Hayal Kahvesi Beyoğlu
  • YUNUS GÜNÇE “KAFAMDA BÖCEKLER VAR”-Bo Sahne
  • BABA ZULA-Bronx Pi Sahne
  • NATASHA PAREMSKI-The Seed
  • CANDAN ERÇETİN-Bostancı Gösteri Merkezi
  • GEÇMİŞ VE GELECEK-İstanbul Modern
  • KÜLKEDİSİ-Kadıköy Süreyya Operası Sahnesi
  • BORODİN QUARTET-Cemal Reşit Rey Konser Salonu
  • ERIC WHITACRE – REZONANS-Zorlu Center – Performans Sanatları Merkezi, Ana Tiyatro
  • KÜTAHYA ÇİNİ VE SERAMİKLERİ-Pera Müzesi
  • EMILIE SIMON-Salon İKSV
  • OLDIES BUT GOLDIES-Babylon
  • KESİŞEN DÜNYALAR: ELÇİLER VE RESSAMLAR-Pera Müzesi
  • MINOR EMPIRE-Hayal Kahvesi Beyoğlu
  • ANADOLU AĞIRLIK VE ÖLÇÜLERİ-Pera Müzesi
  • FUNDA ARAR – VOLKAN KONAK-Haliç Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
  • SUZAN KARDEŞ-KadıköySahne
  • JOAN MIRO-Sakıp Sabancı Müzesi
  • OSMAN HAMDİ BEY-Pera Müzesi
  • ROXY BAŞLIYOR! – DEBRUİT-Roxy

09 KASIM Pazar Günü tüm İstanbul’da var olan etkinlikler şöyledir:

  • AYYAR HAMZA-Kozyatağı Kültür Merkezi
  • ALİCE HARİKALAR DİYARINDA-TİM Fettah Aytaç Salonu
  • ÇİÇEK PRENSES (Çocuk Oyunu)-İ.B.B. Şehir Tiy. Fatih Reşat Nuri Sahnesi
  • EDİ’NİN ANNESİ NEREDE?-İ.B.B. Şehir Tiy. Kadıköy Haldun Taner Sahnesi
  • YATAK ODASI DİYALOGLARI-Zorlu Center PSM Drama Sahnesi
  • KEDİ İLE PALYAÇO-İ.B.B. Şehir Tiy. Gaziosmanpaşa Sahnesi
  • DAMLALARIN DANSI-İ.B.B. Şehir Tiy. Kağıthane Sadabat Sahnesi
  • ENKAZ-Craft Tiyatro
  • ASİ KUŞ-Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
  • ISLIK SEVER MAX-İ.B.B. Şehir Tiy. Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi
  • HARİKALAR MUTFAĞI-İ.B.B. Şehir Tiy. Kağıthane Sadabat Sahnesi
  • CAN-Afife Jale Sahnesi
  • BUNAK-Müjdat Gezen Tiyatrosu
  • SARAH BRIGHTMAN-Ülker Sports Arena
  • YÜZYILLIK AŞK-İstanbul Modern
  • ALİS YILDIZLARIN ALTINDA-Fulya Sanat
  • ERDEM AKAKÇE BAND-Hayal Kahvesi Beyoğlu
  • GEÇMİŞ VE GELECEK-İstanbul Modern
  • İBB KENT ORKESTRASI TÜRK HALK MÜZİĞİ TOPLULUĞU-Cemal Reşit Rey Konser Salonu
  • KÜTAHYA ÇİNİ VE SERAMİKLERİ-Pera Müzesi
  • SEMA TÖRENİ-Galata Mevlevihanesi
  • KESİŞEN DÜNYALAR: ELÇİLER VE RESSAMLAR-Pera Müzesi
  • ANADOLU AĞIRLIK VE ÖLÇÜLERİ-Pera Müzesi
  • BÜYÜK EV ABLUKADA-D22
  • JOAN MIRO-Sakıp Sabancı Müzesi
  • OSMAN HAMDİ BEY-Pera Müzesi
  • FINDIKKIRAN (ÇOCUK BALESİ)-Kadıköy Süreyya Operası Sahnesi

KEYİFLİ BİR HAFTA SONU GEÇİRMENİZİ DİLERİZ!…