Scroll to top

04 Mayıs Pazar Günü İstanbul'da Ne Var Ne Yok?


admin - 3 Mayıs 2014 - 0 comments

Değerli Dostlar,

Pazar günü İstanbul’da nerede ne var bir bakalım:
Vizyona giren Filmler: Bensiz, Sabotaj, Öteki Kadın, Düş ve Gerçek, Fındık İşi, Son Üç gün, 10. Köy Teyatora, Şanslı Sayılar
Vizyondakiler: 12 Yıllık Esaret, Ammar, Aşk Bilmecesi, Bay Peabody ve Maraklı Sherman: Zamanda Yolculuk, Bizum Hoca, Büyük Budapeşte Oteli,  Büyüler Evi:Sihirbaz Kedi, Cennetten Kovulmak, Dom Hemingway, Düğün Dernek, Gülcemal, Güzel ve Çirkin, Hayaletli Ev, Hayat Sana Güzel, Hızlı ve Korkusuz, İnanılmaz Örümcek Adam 2, İtirazım Var, Joe, Kaptan Amerika: Kış Askeri, Kiralık Aşık, Lal, Mandıra Filozofu, Nuh: Büyük Tufan, Ormanda Karmaşa, Recep İvedik 4, Rio 2, Sadece Sen, Sefer Tası, Sensiz Olmaz, Sevimli Hayalet, Sıfır Teorisi, Uyumsuz
Etkinlikler:
TOROS CANAVARI-İ.B.B. Şehir Tiy. Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi
ISTANBUL EFENDİSİ-İ.B.B. Şehir Tiy. Kağıthane Sadabat Sahnesi
PIRTLATAN BAL-İ.B.B. Şehir Tiy. Ümraniye Sahnesi
BONCUK (Çocuk Oyunu)-İ.B.B. Şehir Tiy. GOP Ferih Egemen Çocuk Tiyatrosu Sahnesi
KABARE-İ.B.B. Şehir Tiy. Ümraniye Sahnesi
ALİ BABA VE KIRK HARAMİLER-İ.B.B. Şehir Tiy. Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi
KARAGÖZ TATLICI (Çocuk Oyunu)-İ.B.B. Şehir Tiy. Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi
KESİŞEN DÜNYALAR: ELÇİLER VE RESSAMLAR-Pera Müzesi
OSMAN HAMDİ BEY-Pera Müzesi
ANADOLU AĞIRLIK VE ÖLÇÜLERİ-Pera Müzesi
KÜTAHYA ÇİNİ VE SERAMİKLERİ-Pera Müzesi
PARA-İ.B.B. Şehir Tiy. Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi
GEÇMİŞ VE GELECEK-İstanbul Modern
KÖSEM SULTAN-İ.B.B. Şehir Tiy. Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi
YOLCU-İ.B.B. Şehir Tiy. Kadıköy Haldun Taner Sahnesi
VAKTİ GELDİ-İ.B.B. Şehir Tiy. Gaziosmanpaşa Sahnesi
SİRKE TADINDA BÖĞÜRTLEN REÇELİ-İ.B.B. Şehir Tiy. Fatih Reşat Nuri Sahnesi
MÜZİKSİZ EVİN KONUKLARI-Kozyatağı Kültür Merkezi
CUMHURİYET: YENİ İNSAN, YENİ HAYAT-İstanbul Araştırmaları Enstitüsü
KOMŞULAR-İstanbul Modern
AŞK’A 103 ADIM-Cevahir AVM Salon 1
MC9 CHARLES ATLAS-Salt
GÖKÇE TUNÇ ”ÇEMBER”-Galeri G-art
ERAY ÖZCAN ”İZLER”-Doruk Sanat Galerisi
NİHAL MARTLI ”I WALK THE LINE”-C.A.M Galeri
İSMAİL ACAR ”KAYIP ŞEHİR”-Galeri İdil
MELTEM SIRTIKARA ”ZAMANLAMA MESELESİ”-Mixer
NURDAN LİKOS ”SERBEST DÜŞÜŞ”-Galeri Ilayda Teşvikiye
HAKAN KAMIŞOĞLU-Derinlikler Sanat Merkezi
ROBERTO GUERRA TOLEDO ”ALTİPLANO”-Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi
ARDAN ÖZMENOĞLU ”SCULPTURES”-ALAN İstanbul Tünel
SALİH KELEŞ ”İNSANLAR, YÜZLER VE KENT”-Ziraat Bankası Tünel Sanat Galerisi
GÜLİSTAN KARAGÜZEL ”OLUŞ VE SEYİR”-Beyoğlu Akademililer Sanat Merkezi
AMANDA VISELL-Milk
SILVINA DER-MEGUERDITCHIAN ”YERİ OLMAYAN BELLEK”-Depo / Tütün Deposu
RABIH MROUE-Salt
DİKİŞ MAKİNELERİ TERZİLER SİNAGOGU’NDA SERGİSİ-Schneidertempel Sanat Galerisi
VICTOR WOOTEN BAND-Cemal Reşit Rey Konser Salonu
GÖKHAN ÖZEN-Bostancı Gösteri Merkezi
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GEORGES SIMENON-Notre Dame De Sion Fransız
LISZT MACAR RAPSODİLERİ-Cemal Reşit Rey Konser Salonu
LUKA GADELIYA-St. Antuan Kilisesi
SELAMİ ŞAHİN-Jolly Joker İstanbul

Related posts

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir