Scroll to top

Donna Eden Energy Medicine Sağlık Eğitimi (Ücretsiz Tanıtım Etkinliği)


admin - 21 Nisan 2014 - 0 comments

Değerli Dostlar,    biblioteka kültür merkezi olarak sizler için yeni bir etkinlik planlamış bulunmaktayız. Yaz sezonu başlarken, özellikle yoğun iş yükünüzü rahatlatmanızı sağlayacak bir tekniği sizlere tanıtmak istiyoruz.
Egitmenimiz Aysun Genç diyor ki:   – “Benim hayatımda yarattığı en büyük değişiklik, sabahları uyanmakta güçlük çekme ve uzun süre kendime gelememe problemimi çözmesi oldu… Eğer siz de, “yataktan çok yorgun ve zor kalkıyorum, kalktığımda da kendime gelip, beynimi aktif hale getirmem saatlerimi alıyor diyorsanız” bu teknik tam size göre…”EN BÜYÜK GÜÇ ENERJİ SEVİYENİZ VE DUYGULARINIZ ÜZERİNDE SAHİP OLDUĞUNUZ GÜÇTÜR.” İşten eve geldiginizde yoruluyor ama enerjinizi yukseltmek ve kendinizi daha iyi hissetmek icin ne yapabileceginizi bilmiyor musunuz? Bahar yorgunluğu yaşıyorum ve tüm gün kendimi uykulu hissediyorum mu diyorsunuz? Kendinizi ağırlaşmış, keyifsiz mi hissediyorsunuz? Kendinizi öfkeli hissettiğiniz bir dönemden mi geçiyorsunuz? Bazı fiziksel egzersizler ve akupunktur noktalarınıza hafif vuruşlarla yorgun hissettiğinizde kendinizi yeniden canlı hissetmeniz, duygusal olarak keyifsiz olduğunuzda bunu değiştirebilmeniz mümkün…”   Kişilerin enerjilerinin akışta olmasını sağlayan, enerji sistemlerini dengeleyen ve dengede tutan bu rutin Donna Eden adındaki Amerikalı ünlü bir şifacı, yazar ve eğitmenin gelistirdigi, temelini Çin Tıbbından alan bir çalışmadır.
Bu egzersizler; yoga ve tai-chi’ye benzeyen bazı esneme hareketlerini ve belirli AKUPRESUR ve LENF noktalarıyla çalışmayı kapsayan 50 dakikalık bir uygulamadır ve grup halinde yapılır.
Bu etkinlik 24 Nisan Perşembe Akşamı 19.30-21.00 saatleri arası sizlere tanıtım amacıyla ücretsiz olarak yapılacaktır. Derslere de 28 Nisan Pazartesi 19.30’da başlanacaktır.  Detaylı bilgi için hafta içi 13.30-21.30, cumartesi günleri ise 13.30-18.30 arası bizi 0212 251 7188 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
ÖNEMLİ NOT: Eğitmenimiz Aysun Genç, Amerikalı dünyaca ünlü şifacı Donna Eden’in Londra’daki Okulunda 1 sene eğitim alarak sertifikaya hak kazanmıştır

Related posts

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir