Değerli Dostlar,

Pazar günü İstanbul’da nerede ne var bir bakalım:

Vizyona giren Filmler: Bensiz, Sabotaj, Öteki Kadın, Düş ve Gerçek, Fındık İşi, Son Üç gün, 10. Köy Teyatora, Şanslı Sayılar

Vizyondakiler: 12 Yıllık Esaret, Ammar, Aşk Bilmecesi, Bay Peabody ve Maraklı Sherman: Zamanda Yolculuk, Bizum Hoca, Büyük Budapeşte Oteli,  Büyüler Evi:Sihirbaz Kedi, Cennetten Kovulmak, Dom Hemingway, Düğün Dernek, Gülcemal, Güzel ve Çirkin, Hayaletli Ev, Hayat Sana Güzel, Hızlı ve Korkusuz, İnanılmaz Örümcek Adam 2, İtirazım Var, Joe, Kaptan Amerika: Kış Askeri, Kiralık Aşık, Lal, Mandıra Filozofu, Nuh: Büyük Tufan, Ormanda Karmaşa, Recep İvedik 4, Rio 2, Sadece Sen, Sefer Tası, Sensiz Olmaz, Sevimli Hayalet, Sıfır Teorisi, Uyumsuz

Etkinlikler:

TOROS CANAVARI-İ.B.B. Şehir Tiy. Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi

ISTANBUL EFENDİSİ-İ.B.B. Şehir Tiy. Kağıthane Sadabat Sahnesi

PIRTLATAN BAL-İ.B.B. Şehir Tiy. Ümraniye Sahnesi

BONCUK (Çocuk Oyunu)-İ.B.B. Şehir Tiy. GOP Ferih Egemen Çocuk Tiyatrosu Sahnesi

KABARE-İ.B.B. Şehir Tiy. Ümraniye Sahnesi

ALİ BABA VE KIRK HARAMİLER-İ.B.B. Şehir Tiy. Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi

KARAGÖZ TATLICI (Çocuk Oyunu)-İ.B.B. Şehir Tiy. Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi

KESİŞEN DÜNYALAR: ELÇİLER VE RESSAMLAR-Pera Müzesi

OSMAN HAMDİ BEY-Pera Müzesi

ANADOLU AĞIRLIK VE ÖLÇÜLERİ-Pera Müzesi

KÜTAHYA ÇİNİ VE SERAMİKLERİ-Pera Müzesi

PARA-İ.B.B. Şehir Tiy. Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi

GEÇMİŞ VE GELECEK-İstanbul Modern

KÖSEM SULTAN-İ.B.B. Şehir Tiy. Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi

YOLCU-İ.B.B. Şehir Tiy. Kadıköy Haldun Taner Sahnesi

VAKTİ GELDİ-İ.B.B. Şehir Tiy. Gaziosmanpaşa Sahnesi

SİRKE TADINDA BÖĞÜRTLEN REÇELİ-İ.B.B. Şehir Tiy. Fatih Reşat Nuri Sahnesi

MÜZİKSİZ EVİN KONUKLARI-Kozyatağı Kültür Merkezi

CUMHURİYET: YENİ İNSAN, YENİ HAYAT-İstanbul Araştırmaları Enstitüsü

KOMŞULAR-İstanbul Modern

AŞK’A 103 ADIM-Cevahir AVM Salon 1

MC9 CHARLES ATLAS-Salt

GÖKÇE TUNÇ ”ÇEMBER”-Galeri G-art

ERAY ÖZCAN ”İZLER”-Doruk Sanat Galerisi

NİHAL MARTLI ”I WALK THE LINE”-C.A.M Galeri

İSMAİL ACAR ”KAYIP ŞEHİR”-Galeri İdil

MELTEM SIRTIKARA ”ZAMANLAMA MESELESİ”-Mixer

NURDAN LİKOS ”SERBEST DÜŞÜŞ”-Galeri Ilayda Teşvikiye

HAKAN KAMIŞOĞLU-Derinlikler Sanat Merkezi

ROBERTO GUERRA TOLEDO ”ALTİPLANO”-Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi

ARDAN ÖZMENOĞLU ”SCULPTURES”-ALAN İstanbul Tünel

SALİH KELEŞ ”İNSANLAR, YÜZLER VE KENT”-Ziraat Bankası Tünel Sanat Galerisi

GÜLİSTAN KARAGÜZEL ”OLUŞ VE SEYİR”-Beyoğlu Akademililer Sanat Merkezi

AMANDA VISELL-Milk

SILVINA DER-MEGUERDITCHIAN ”YERİ OLMAYAN BELLEK”-Depo / Tütün Deposu

RABIH MROUE-Salt

DİKİŞ MAKİNELERİ TERZİLER SİNAGOGU’NDA SERGİSİ-Schneidertempel Sanat Galerisi

VICTOR WOOTEN BAND-Cemal Reşit Rey Konser Salonu

GÖKHAN ÖZEN-Bostancı Gösteri Merkezi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GEORGES SIMENON-Notre Dame De Sion Fransız

LISZT MACAR RAPSODİLERİ-Cemal Reşit Rey Konser Salonu

LUKA GADELIYA-St. Antuan Kilisesi

SELAMİ ŞAHİN-Jolly Joker İstanbul